Beste supporters, vrienden, familie, leden en kennissen,

Inmiddels is onze vereniging dankzij allen uitgegroeid tot een prachtige zaalvoetbalvereniging. Hier kunnen we allemaal trots op zijn. Onze planning voor de toekomst is om nog mooiere jaren tegemoet te gaan. Hierin zullen wij niet zelfstandig kunnen slagen. Daarom hebben wij vrijwilligers nodig die zich bij onze vereniging willen sluiten. Wij zoeken jou !!!

Bij F.C. Stanga zijn veel taken waarvoor wij nog vrijwilligers zoeken.
Het gaat hierbij om bijvoorbeeld taken als :

- Fotografen die foto’s kunnen maken bij wedstrijden.
- Verslagen schrijven van wedstrijden van verschillende teams.
- Orde handhavers bij wedstrijden.
- Vrijwilligers die mee willen denken/doen voor onze Feestcommissie.
- Vrijwilligers die mee willen denken/doen voor onze Jeugdcommissie.
- Vrijwilligers die mee willen denken/doen voor onze Toernooiencommissie.
- Merchandise / reclame.
- Hulp bij activiteiten.
- Opbouwen/afbouwen wedstrijden.
- Omroeper bij wedstrijden.
- Scheidrechters.
Etc.

Het bestuur van F.C. Stanga staat altijd open voor reacties en hulp van iedereen. Dit willen wij gebruiken om hiervan te leren en om samen nog groter te worden. Heb jij interesse om mee te denken en of mee te doen met F.C. Stanga ?! Aarzel dan niet en geef je op als vrijwilliger. Jou hulp is van harte welkom binnen onze vereniging.

Wij hopen op jullie medewerking, met meer handen kan je meer bereiken en hierdoor zullen we samen sterker staan!

Aanmeldingen graag naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.